Sportobchod.eu

Změnit měnu: EUR  CZK
Úpravy a opravy golfových holí.

V naší partnerské dílně poskytujeme veškeré úpravy a opravy golfových holí.

Výměna gripů

S novými gripy se stávají nové i Vaše hole, zlepší se Váš pocit ze hry a s tím i hra samotná. Dílna nabízí široký výběr gripů od nejznámějších značek Golf Pride, Lamkin a Winn. Většinu nabízených gripů si můžete přímo na naší prodejně "osahat" a konzultovat výběr s naším školeným clubmakerem. Pak už si stačí jen zvolit nejvhodnější typ, který Vám za zvýhodněnou cenu nainstalujeme na Vaše hole.

Výměna shaftů

Potkali jste stromek, kámen nebo jste třeba "potrestali" hůl za to, že Vás neposlechla? Nebo Vám prostě jen nevyhovuje tuhost shaftu? My "Vaše zlomeniny" vyléčíme, špatné shafty vyměníme. Nabízíme celou řadu ocelových i grafitových shaftů na dřeva i železa od výrobců TrueTemper, Aldila, Rifle, UST a dalších. Náš clubmaker Vám s výběrem rád pomůže a následně dá hůl do pořádku.

Úprava délky hole

Každý jsem jinak vysoký a stejně jako má oblečení svou míru, měli by mít správnou míru Vaše hole. Správná délka má velký vliv na Váši hru. Nechte si prodloužit či zkrátit hole na míru. Výsedek dozajista oceníte.

Úprva Lie a Loftu

Úparva lie blízce souvisí s délkou hole, stejně jako jsme každý jinak vysoký, každý máme i jiné držení hole. Kombinace správné délky a správného lie se pak opět projevý na Vaší hře. S nastavním správného lie Vám poradíme.

Není úhel Vaší wedge dostačující? I to dokážeme napravit. Lepší hráči jistě ocení přihnutí hole podle jejich představ. A nezapomeňte, po nějaké době se specifikace lie a loftu holí mohou vychýlit. Váš starý set zkontrolujeme a vrátíme do původního stavu.

Dovažování holí

Nevyhovuje Vám švihová váha některé hole, nejsou v setu všechny hole stejně dovážené. I s tímto si dokážem poradit a hole dovážit podle Vašich představ.ha někter

Úvodní strana Nákupní košík Registrace Kontakt
Naše weby: Golf-vozik.cz, Fitness, SQK.cz